fbpx

STAGE EFFECT

 

Stage Effect renginį organizavau 2019-ųjų gegužę. Tai buvo dar vienas atvejis, kuomet pavyko pranešėjo laiką išnaudoti maksimaliai efektyviai. Iš tiesų, tuo metu atstovavau Ericą, kad šis skaitytų pranešimą konferencijoje Pardavimų formulė. Tačiau jis atvyko anksčiau, nes nusprendėme suorganizuoti papildomą paskaitą apie viešąjį kalbėjimą.

Priešingai negu buvo (vos prieš metus!) jam pirmą kartą atvykus į Lietuvą, šį sykį praktiškai nereikėjo nieko pardavinėti, nes E. Edmeades jau turėjo čia subūręs savo auditoriją. Būtent šiems žmonėms pirmiausia ir pranešėme žinią apie jo atvykimą ir pakvietėme pasitobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius praktiškai. 

Dalyviai rinkosi iš dviejų srautų. Pirmoji strategija buvo kviesti tuos, kurie žino, kas toks yra Eric, nes dalyvavo Business Freedom Evening arba Inception Marketing Intensive renginiuose. Antroji strategija – pasinaudoti žinomu platformos Mindvalley vardu, publikuoti nuotrauką, kurioje matyti Mindvalley scenoje stovintys Vishen Lakhiani (platformos įkūrėjas) ir Ericas bei kiti žinomi pranešėjai, pozicionuojant, jog atvyksta vienas iš Mindvalley platformos pranešėjų. 

Pastaroji strategija padėjo pritraukti į renginį tuos, kurie dar nebuvo girdėję apie Ericą, suprasti, kokio lygio yra šis pranešėjas. Juk Mindvaley platforma garsėja būtent išskirtine pranešėjų kokybe ir jų transliuojamo turinio aukšta verte. Žinojau, jog vieno srauto būtų galėję nepakakti visiškai užpildyti vietas renginyje, tačiau pridėjus antrąją strategiją jau buvau įsitikinęs, jog turėsime visišką užpildymą. Tiesa, tai nebuvo nerizikinga ir visai lengva, kaip gali pasirodyti. 

Šio renginio bilietai kainavo nemažai – tarp 240-350 eurų. Buvo numatyta surinkti 40 dalyvių (norėjome išlaikyti kokybę). Lygiai 40 vietų ir buvo užpildyta likus dar 2 ar 3 dienoms iki renginio. Viską suorganizavau per 3 savaites nuo sugalvojimo momento iki visų bilietų pardavimo, nes renginys nebuvo planuotas iš anksto. Nepameluosiu sakydamas, jog graža (kiek išleidome vs. kiek gavome pelno) buvo praktiškai santykiu 1:2,5. Tai – puikus rezultatas. 

Paskaita praėjo puikiai, joje dalyvavo ir viešojo kalbėjimo technikų mokytis susirinko ir žinomi Lietuvos lektoriai: M. Mikalauskienė (inspirata.lt), R. Savickas (AutentiskaLyderyste.lt), G. Švetkauskas (vivapersona.lt), Lietuvos kikbokso čempionas S. Maslobojevas, po poros dienų ruošęsis skaityti viešą pranešimą, ir kiti. 

Jeigu norėtum pakviesti Eric Edmeades į savo renginį, drąsiai kreipkis, būtinai Tau pagelbėsiu. 

SUSISIEKTI

© 2019 Darius Jonauskas