fbpx

Apie mane

Būdamas 21-erių perskaičiau mano gyvenimo kryptį pakeitusią knygą. Po dvejų metų susipažinau su jos autoriumi, jis tapo mano mentoriumi. Netrukus ėmiausi verslo, išmokau pirmąsias pamokas apie jo vystymą ir žlugimą. Metams bėgant tobulėjau, pradėjau organizuoti įvairius mokymus ir renginius, vystyti didžiulius projektus. Šalia didžiausių renginių Lietuvoje, Baltijos šalyse, Vidurio Europoje yra ir vienas svarbiausių projektų – šeima. Su žmona auginame du vaikus – jie yra vieni didžiausių mokytojų. Domiuosi sveika gyvensena, daug keliauju, dalyvauju įvairiose konferencijose, seminaruose ir mokymuose, nuolat tobulėju, mokausi ir semiuosi naujų patirčių. 

Esu organizavęs ir vienaip ar kitaip prisidėjęs prie šimtų renginių Lietuvoje ir užsienyje. Šiandien plačią šypseną kelia suorganizuota didžiausia Baltijos šalyse motyvacijos konferencija su pasaulyje žinomu motyvacijos užtaisu Nicku. Nuo idėjos apie galimybę padaryti kažką tokio, kas iki šiol vykdavo tik Vakarų Europos valstybėse, iki emocijų po renginio, kurį stebėjo dešimtys tūkstančių žmonių – tai kol kas buvo viena įsimintiniausių dienų mano gyvenime.

Kauno Žalgirio arenoje su Nick Voicic per No Limits konferenciją, kurios gyvai klausėsi 10 000 žmonių ir tūkstančiai stebėjo tiesioginę TV transliaciją. Dešinėje – mano žmona Aistė.

© 2019 Darius Jonauskas