fbpx

Įtaigių pranešėjų klubas kviečia patirti tai, ką patiria geriausi pranešėjai

Turbūt tau yra tekę matyti tokius pranešėjus, po kurių pasisakymų dalyviai net atsistoję ploja atsidėkodami už įkvepiančią kalbą, suprantamai perteiktą informaciją ar naudingas žinias? 


Ar įsivaizduoji, koks jausmas tokiomis akimirkomis aplanko tuos pranešėjus? 

AR NORĖTUM TAI PATIRTI IR TU?

Perskaitęs šį tekstą sužinosi, kaip tai gali padaryti greitai ir be išankstinio pasiruošimo

Ir, svarbiausia, jokių šansų susimauti! 

2019 m. pabaigoje startavo naujas mano projektas – įtaigių pranešėjų klubas Vilniuje ir Kaune.

Klubo idėją brandinau jau kurį laiką, kol galiausiai susidėliojo aiški vizija ir atsakymai, kodėl tokio projekto reikia, kuo tai skirsis nuo kitų viešojo kalbėjimo klubų ir kokias NAUJAS GALIMYBES tai sukurs dalyviams, konferencijų ir renginių organizatoriams.

Apie visą tai išsamiai:

Kodėl to reikia? 

Ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje šiuo metu egzistuoja REALI problema. Nors ji labiausiai aktuali yra renginių ir konferencijų organizatoriams, neabejoju, kad ir tu esi vienas iš žmonių, kurie yra asmeniškai susidūrę su šia problema. 

Tai pranešėjai, kurie apsiginklavę informatyviomis skaidrėmis “palengva” žudo auditorijos dėmesį, vargina klausytojus, nesugeba aiškiai perteikti minčių. Visi tokių esame matę ir jautę, kaip po jų pranešimų renginio atmosfera krenta žemyn. 

Šis klubas išugdo tokius pranešėjus, kurie be skaidrių sugeba įtraukiančiai ir įdomiai pasidalinti savo patirtimi ir patarimai.

Kaip viskas vyksta?

5 tobulėjimo lygiai klubo dalyviams:

1 lygis – išeiti ant scenos, pasakyti “Laba diena. Aš esu [Vardenis Pavardenis]” ir 30 sekundžių tiesiog būti scenoje bei priimti audringus aplodismentus iš auditorijos. Jokių šansų susimauti!

Tai galimybė patirti ir visam gyvenimui atsiminti, kokį jausmą išgyvena geriausi pranešėjai.

2 lygis – vienos istorijos iš savo gyvenimo ar profesinės veiklos pasakojimas. Trukmė 2 min.

Pirmuosius du lygius įveikti gali per 3 dienų intensyvias dirbtuves, kurios vyks š.m. rugsėjo mėn. 3-5, Vilnius Grand Resort. 

3 lygis – įtaigi istorija, kurios tikslas aiškiai perteikti vieną idėją ar mintį. Trukmė 5 min.

4 lygis – profesionalus ir įtaigus konferencinis pranešimas. Trukmė 15 min.

Šis lygis yra labiausiai imlus laikui ir užtrunka apie 6-9 mėn. Teks keletą kartų koreguoti savo kalbą, o kartais gali tekti ją iš naujo perdaryti, kad gimtų galutinė kalbos versija.

5 lygis – tai tikras egzaminas ir tuo pačiu šventė tiems klubo dalyviams, kurie įveikę 4 lygius bei generalinėje repeticijoje pasakę savo įtaigią 15 min. kalbą gauna bilietą į „Lietuvos Pranešėjų Forumas“ 2022 m. sceną. Konferencija vyks birželio mėn.

Čia pranešėjai turės realią galimybę pelnyti ne tik gerokai didesnės auditorijos aplodismentus, bet ir padidinti savo žinomumą bei pasiekti savo potencialius klientus.

Pirmasis „Lietuvos Pranešėjų Forumas“ įvyko 2021 m. birželio mėn. 18 d. Šiame renginyje dalyvavo žmonės, kuriems svarbus asmeninis bei profesinis tobulėjimas, viešo kalbėjimo ekspertai, įvarių sričių profesionalai, personalo vadovai bei įvairių konferencijų ir seminarų organizatoriai.

Reali galimybė

Įtaigių pranešėjų klubas – tai unikali galimybė išsiugdyti (ar patobulinti) viešo kalbėjimo įgūdžius bei sėkmingai pradėti prasmingą ir gerai apmokamą pranešėjo karjerą arba pakelti ją į naują lygį. 

Net jeigu tavęs nedomina pranešėjo karjera, turbūt suvoki, kokią naudą gyvenime ir profesinėje veikloje gali suteikti gebėjimas įtaigiai pasisakyti prieš bet kokią auditoriją?

Vienas mano pažįstamas dramos teatro aktorius ir režisierius savo knygoje apie retoriką parašė nuostabų palinkėjimą: 

“Retorika – tai laisvų žmonių menas. Būkime laisvi!”

Donaldas Duškinas

Jei tai, ką perskaitei čia tave sudomino, jei nori tapti laisvu žmogumi, nuoširdžiai kviečiu prisijungti prie įtaigių pranešėjų klubo.

Prisijungti prie naujos grupės galima iki š.m. rugpjūčio pabaigos.

Apie savo susidomėjimą informuok el. paštu info [eta] seminarai.lt ir įtrauksime į išankstinį sąrašą ir suteiksime daugiau informacijos.

Klube praktiškai pritaikome unkalią Įtaigių Pranešėjų Klubo metodiką, kurią naudoja stipriausi pasaulio pranešėjai.

Klubo mokytojai yra viešojo kalbėjimo ekspertai, turintys ilgametę patirtį – Algirdas Karalius, Sandrija Kudirkaitė ir Andrius Ivanovas.

3 dienų intensyvūs mokymai vyks š.m. rugsėjo 3-5 d.

Vieta: Vilnius Grand Resort

Pilna kaina: 697 Eur.
Išankstinė kaina: 397 Eur.

Spec. pasiūlymas Lietuvos Pranešėjų Forumo ir kitų Dariaus Jonausko organizuotų renginių dalyviams. Teirautis žemiau nurodytais kontaktais.


Registracija ir daugiau informacijos:
el. paštu info [eta] seminarai.lt
telefonu +370 686 03424 (Darius)

© 2019 Darius Jonauskas