fbpx

Įtaigių pranešėjų klubas kviečia patirti tai, ką patiria geriausi pranešėjai

Turbūt tau yra tekę matyti tokius pranešėjus, po kurių pasisakymų dalyviai net atsistoję ploja atsidėkodami už įkvepiančią kalbą, suprantamai perteiktą informaciją ar naudingas žinias? 


Ar įsivaizduoji, koks jausmas tokiomis akimirkomis aplanko tuos pranešėjus? 

AR NORĖTUM TAI PATIRTI IR TU?

Perskaitęs šį tekstą sužinosi, kaip tai gali padaryti greitai ir be išankstinio pasiruošimo

Ir, svarbiausia, jokių šansų susimauti! 

Neseniai startavo naujas mano projektas – įtaigių pranešėjų klubas Vilniuje. Ne visi norintys galėjo dalyvauti pirmajame susitikime gyvai, todėl buvo suorganizuota tiesioginė transliacija ir patalpintas jos įrašas facebook grupėje.

Kadangi sulaukiau puikių atsiliepimų iš dalyvių ir didelio susidomėjimo, gruodžio mėn. suorganizavau pirmąjį klubo susitikimą ir Kaune. Nuo šiol klubo susitikimai Kaune vyksta kiekvieną mėnesio antrąjį pirmadienį.

Naujiena: 1-asis apsilankymas klube nemokamai!

Rezervuok sau vietą iš anksto, nes jų kiekis ribotas.

Klubo idėją brandinau jau kurį laiką, tačiau visai neseniai galiausiai susidėliojo aiški vizija ir atsakymai, kodėl tokio projekto reikia, kuo tai skirsis nuo kitų viešo kalbėjimo klubų ir kokias NAUJAS GALIMYBES tai sukurs dalyviams, konferencijų ir renginių organizatoriams bei Lietuvos TOP1000 didžiausioms įmonėms.

Apie visą tai išsamiai:

Kodėl to reikia? 

Ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje šiuo metu egzistuoja REALI problema. Nors ji labiausiai aktuali yra renginių ir konferencijų organizatoriams, neabejoju, kad ir tu esi vienas iš žmonių, kurie yra asmeniškai susidūrę su šia problema. 

Tai pranešėjai, kurie apsiginklavę informatyviomis skaidrėmis “palengva” žudo auditorijos dėmesį, vargina klausytojus, nesugeba aiškiai perteikti minčių. Visi tokių esame matę ir jautę, kaip po jų pranešimų renginio atmosfera krenta žemyn. 

Naujas klubas ugdys įtaigius pranešėjus, kurie išmoks pasiruošti kalbai taip, kad net perdegęs projektorius neišmuš iš vėžių.

Ar tai apskritai įmanoma? Taip, jei naudojamasi speech map metodika. 

Kaip viskas vyks?

5 tobulėjimo lygiai klubo dalyviams:

1 lygis – išeiti ant scenos, pasakyti “Laba diena. Aš esu [Vardenis Pavardenis]” ir 30 sekundžių tiesiog būti scenoje bei priimti audringus aplodismentus iš auditorijos. Jokių šansų susimauti!

Tai galimybė patirti ir visam gyvenimui atsiminti, kokį jausmą išgyvena geriausi pranešėjai.

2 lygis – vienos istorijos iš savo gyvenimo ar profesinės veiklos pasakojimas. Trukmė 2 min.

3 lygis – įtaigi istorija, kurios tikslas aiškiai perteikti vieną idėją ar mintį. Trukmė 5 min.

4 lygis – profesionalus ir įtaigus konferencinis pranešimas. Trukmė 15 min.

Šie pirmieji keturi lygiai vyks maždaug 25-30 dalyvių auditorijoje. Juos įveikti bus galima savo pasirinktu tempu kartą per mėnesį vykstančiuose klubo susitikimuose Vilniuje ir Kaune iki 2020 m. liepos. 

Įveikę 2, 3 ir 4 lygius dalyviai gaus grįžtamą ryšį ir patarimus iš profesionalių pranešėjų. Taip bus aišku, ką konkrečiai reikia patobulinti savo kalboje, kad ji būtų dar įtaigesnė.

5 lygis – tai tikras egzaminas klubo dalyviams, kurie bus spėję įveikti 4 lygius. Jo metu dalyviai sakys savo 15 min. pranešimus Įtaigių pranešėjų klubo konferencijoje ir turės realią galimybę pelnyti gerokai didesnės auditorijos aplodismentus. 

Tai vyks 2020 m. rugsėjo mėn. pabaigoje 200-250 žmonių auditorijoje. Į šį renginį bus pakviesti įvairių konferencijų, seminarų organizatoriai bei už mokymus atsakingi vadovai iš Lietuvos TOP1000 didžiausių bendrovių. Taip pat šiame renginyje galės dalyvauti klubo dalyvių draugai, kolegos ir artimieji. 

Reali galimybė

Įtaigių pranešėjų klubas – tai unikali galimybė išsiugdyti (ar patobulinti) viešo kalbėjimo įgūdžius bei sėkmingai pradėti prasmingą ir gerai apmokamą pranešėjo karjerą arba pakelti ją į naują lygį. 

Net jeigu tavęs nedomina pranešėjo karjera, turbūt suvoki, kokią naudą gyvenime ir profesinėje veikloje gali suteikti gebėjimas įtaigiai pasisakyti prieš bet kokią auditoriją?

Vienas mano pažįstamas dramos teatro aktorius ir režisierius savo knygoje apie retoriką parašė nuostabų palinkėjimą: 

“Retorika – tai laisvų žmonių menas. Būkime laisvi!”

Donaldas Duškinas

Jei tai, ką perskaitei čia tave sudomino, jei nori tapti laisvu žmogumi, nuoširdžiai kviečiu prisijungti prie įtaigių pranešėjų klubo.

Prisijungti prie mūsų galima bet kada (kol yra vietų), o tai reiškia, kad tau nereikės laukti naujos grupės. Žemiau rasi klubo susitikimų Vilniuje ir Kaune datas.

Dėmesio! Visus įvykusius klubo susitikimus gali pamatyti nemokamai facebook grupėje “pranešėjų klubas”.

Klube taikome ir praktiškai išbandome įvairias įtaigaus kalbėjimo metodikas, kurias naudoja stipriausi pasaulio pranešėjai.

Pradėjome nuo Eric Edmeades “Stage Effect” metodikos ir technikų, kurios tikrai yra labai efektyvios ir, svarbiausia, jos per trumpą laiką padeda persilaužti net didžiausiems intravertams.

Taip pat susipažįstame su T. Harv Eker, Blair Singer ir kitų pasaulinio lygio pranešėjų naudojamomis technikomis bei išbandome jas praktiškai.

Pranešėjų klubo lektoriai:

Rytis Lukoševičius – paleidimų centro “Į SAVE” įkūrėjas (www.isave.lt), profesionalus lektorius, kuris dalyvavo Eric Edmeades “Speaking Academy” 1 lygio (2018 m. Norvegijoje) ir 2 lygio (2019 m. Dominikos Respublikoje) mokymuose bei po jų praktiškai pritaikė išmoktas technikas.

Tai padėjo jam išmokti įtaigiau pasakoti istorijas, įdomiau perteikti turinį ir tuo pačiu dažniau prajuokinti savo klausytojus.

Rytis Lukoševičius LRT laidoje Labas rytas Lietuva
Rytis Lukoševičius / LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ 2019.09.29

Sandrija Kudirkaitė – [informacija atnaujinama]

Kada ir kur vyksta susitikimai? 

VILNIUJE įtaigių pranešėjų klubo susitikimai vyksta pirmaisiais mėnesio pirmadieniais: balandžio 6, gegužės 4, birželio 1, liepos 6, (rugpjūtį atostogos) rugsėjo 7 ir t.t..

Vieta: Courtyard by Marriott
Adresas: Rinktinės g. 3, Vilnius

KAUNE įtaigių pranešėjų klubo susitikimai vyksta antraisiais mėnesio pirmadieniais: kovo 9, balandžio 13, gegužės 11, birželio 8, liepos 13 , (rugpjūtį atostogos), rugsėjo 14 ir t.t.

Vieta: Europe Royale
Adresas: Miško g. 11, Kaunas


Dienotvarkė:
Pasitikimo kava / arbata: 9:30
Susitikimo laikas: nuo 10:00 iki 16:30*
Pietų pertrauka: nuo 12:10 iki 13:00
* priklausomai nuo dalyvių skaičiaus gali užtrukti iki 17:00.

Dalyvavimo klube kainos:
80 Eur, kai mokama už 1 susitikimą.

Kavos pertraukėlės, vanduo ir pietūs į kainą įskaičiuoti.

Taikomos nuolaidos, kai mokama už narystę klube už 3 ir daugiau mėn. iš anksto.

Pasiūlymą prisijungti prie klubo su galiojančiomis kainomis atsiunčiame po pirmojo apsilankymo.

Dėmesio: 1-asis apsilankymas klube nemokamai! *

* vietos rezervavimui užtenka tik apmokėti už dienos pietus 10 eurų / 1 žm. Vietų skaičius ribotas.


Registracija ir daugiau informacijos:
el. paštu info [eta] seminarai.lt
telefonu 8 686 03424 (Darius)

Artimiausias klubo susitikimas Kaune kovo 9 d.
Artimiausias klubo susitikimas Vilniuje balandžio 6 d.

© 2019 Darius Jonauskas