fbpx

BUSINESS FREEDOM EXPERIENCE

 

Business Freedom Experience vyko 2018.03.11-16 dienomis Švedijoje. Ankstesniame įraše apie Inception Marketing Intensive renginį galima sužinoti, iš kur atėjo dalis žmonių į šiuos 5 dienų mokymus. Iš esmės, apie 15% ano renginio dalyvių apsisprendė dalyvauti šiuose tolesniuose mokymuose su Eric Edmeades. Įdomu, jog Inception Marketing mokymai buvo pirmoji šio lektoriaus viešnagė Lietuvoje apskritai. Apie tai, kokią strategiją naudojau tuomet dar nežinomo šalyje lektoriaus žinomumo didinimui, per 2 savaites suorganizuotą išankstinį seminarą, sulaukusį beveik 700 registracijų, ir kelią iki pirmojo planuoto Inception Marketing renginio rasi skiltyje apie Business Freedom Evening.
 
Kaip minėjau, dalis Inception Marketing dirbtuvių dalyvių nusprendė tęsti mokymus, todėl lydėjau juos į Švediją, kur net 5 dienas Ericas intensyviai mokė juos verslo paslapčių. Iš Lietuvos keliavo apie 18 žmonių; bilietas vienam kainavo 1800 Eur, o dviems – 2800 Eur. Taigi, mokymai išties nepigūs. Galiu tik pakartoti, jog absoliučiai visi nuopelnai čia tenka lektoriui ir jo gebėjimui auditorijai transliuoti itin kokybišką turinį, kaip tai sugeba Ericas. Ir tuomet nereikia naudoti jokių agresyvių skatinimo strategijų, pušinti pirkti. Tai labai svarbu.
 
Šių mokymų metu dalyviai taip pat galėjo įsigyti metinę online programos narystę ir vėliau jiems organizavome kasmėnesinius susitikimus, tarsi klubą, kur galėtų aptarti savo darbų rezultatus, turėtų aiškią atskaitomybę ir stimulą nuolat dirbti, vykdyti savo programą.
 
Jeigu skaitei šio renginio priešistorę apie Business Freedom Evening ir Inception Marketing Intensive renginius, suprasi, jog tai buvo ištisas vienas po kito sekusių ir susijusių renginių ciklas. Vėliau visą šį ciklą dar sykį pakartojome 2018-ųjų liepą su antrais Inception Marketing Intensive ir Business Freedom Experience mokymais, nes jutau, jog po pirmosios pažinties su Ericu buvo dalis žmonių, kurie labai norėjo, tačiau paprasčiausiai neturėjo galimybės dalyvauti kituose mokymuose, kurie vyks jau po 2 dienų. Ir antrą sykį rezultatai buvo labai geri. Man tai ženklas, jog čia nebuvo vienkartinė sėkmė. Kai sugebi daryti gerai, pavyks visuomet.
 
Jeigu nori pasikonsultuoti dėl savo renginio pardavimų strategijos ar pasikviesti Ericą į jį, susitikime puodeliui arbatos!
 

 

 

© 2019 Darius Jonauskas