fbpx

WORLD BUSINESS EXPERIENCE

2018.09.27 World Business Experience su Gary Vaynerchuk @ Warsaw, Poland

Su Gary susipažinome visai neseniai. Tą kartą, kai organizavau viešinimo kampaniją būtent World Business Experience renginiui. Pastarasis buvo daugiausia apie verslą, modernų marketingą ir asmeninio prekės ženko kūrimą (personal branding). Dalyviai iš Lietuvos gautomis žiniomis liko ypač patenkinti, nes Gary iš esmės niekada nekalba apie jokias teorijas – tik praktiką, išbandytus ir veikiančius būdus, strategijas ir taktikas. Po paskaitos visi turėjo galimybę asmeniškai užduoti klausimų Gary apie savo verslus ir problemas – atsakymai buvo aštrūs, išsamūs ir labai įžvalgūs.

Kai su Gary kalbėjomės asmeniškai supratau, kad jis tikrai niekada negaili patarimų, visada nuoširdžiai stengiasi išklausyti ir patarti, pateikti įžvalgų, paremtų jo įspūdinga patirtimi. Aš ypač žaviuosi jo tikra, nuoširdžia aistra savo veiklai. Kaip pats sako, jam labai patinka konkuruoti, kovoti ir laimėti kuriant naujus verslus; anot jo, – „tai geriau nei meditacija ar sveikas gyvenimo būdas“.

Gary Vaynerchuk – vienas įtakingiausių pasaulio verslininkų, milijonierius, VaynerMedia – pirmaujančios JAV marketingo agentūros – įkūrėjas. (Kad būtų paprasčiau įsivaizduoti: jo agentūra vien per praėjusius metus sugeneravo daugiau kaip 100 milijonų pelno.) Jam priklauso populiarūs Youtube kanalai WineLibrary ir #AskGaryVee. Gary taip pat rašo sėkmės susilaukusias knygas bei daugybę metų padeda tarptautinėms kompanijoms tapti įtakingomis socialiniuose tinkluose, buriant įsitraukiančias prekės ženklų sekėjų bendruomenes. Dėl unikalių metodų ir įžvalgų jis dažnai vadinamas marketingo genijumi. Taip pat Gary puikus pranešėjas, besidalinantis savo žiniomis aukščiausio lygio konferencijose verslo ir technologijų temomis.

Daugiau apie Gary Vaynerchuk galima sužinoti jo interneto svetaineje: https://www.garyvaynerchuk.com/

Gary yra parašęs ne vieną bestseleriu tapusią knygą. Asmeniškai aš skaičiau “Crushing it!: How great enterpreneurs buid their business and influence – and how you can, too“. Šią tikrai rekomenduoju; joje aprašyti atvejai, kaip Gary patarimai veikia pratikoje ir pakeitė gyvenimus tų, kurie jais vadovavosi. Gary knygos: https://www.garyvaynerchuk.com/books/

Informacija apie World Business Experience konferenciją: https://seminarai.lt/gary/

P.S. pridedu visą Gary paskaitos Varšuvoje įrašą.

GERIAUSIA TAI, kad Gary Vaynerchuk gali tapti pagrindiniu ar vienu iš pranešėjų Tavo renginyje. Susisiek su manimi ir būtinai Tau padėsiu!

SUSISIEKTI

Visą mano projektų ir veiklų sąrašą galima rasti ČIA

© 2019 Darius Jonauskas