fbpx

POZICIONAVIMAS

 

2015-ųjų gegužę Vilniuje organizavau 3 dienų praktinius garsiojo Bodo Shafer mokymus apie pajamų didinimą. Šių mokymų metu kiekvienas dalyvis galėjo susidaryti asmeninį pajamų trigubinimo planą. Tiesa, labai svarbu paminėti, jog sėkmingam renginio koncepcijos įgyvendinimui ir bilietų pardavimams didžiulę įtaką turėjo 2013 ir 2014-aisiais vykę Forum One renginiai. Po pastarųjų klausytojai Lietuvoje jau gerai žinojo, kad toks yra Bodo Shafer. Šis žmogus visus sužavėjo savo gebėjimu net pačius sudėtingiausius ekonominius dėsnius ir principus pateikti paprastai ir įtaigiai. 

Iš esmės, Forum One renginys 2014-aisiais buvo tarsi įvadas į būsimą, tuomet jau suplanuotą renginį, kurio pagrindiniu pranešėju vėliau ir bus B. Shafer. Dar jo metu dalyviai gavo ypatingą pasiūlymą į šiuos vėliau vyksiančius mokymus. Nepaisant to, didžiausia puikiai pavykusio šio renginio sėkmės paslaptimi vis tik laikyčiau sėkmingai pasitarnavusias sukauptas potencialių klientų duomenų bazes ir partnerius. Tai buvo didžiulis, bet labai tvarus darbas.

Žinoma, ne viskas ėjosi kaip per sviestą. Vienas keistesnių iššūkių buvo netikėtas atvykusio B. Shafer noras per mokymus kalbėti savo gimtąja – vokiečių – kalba. Mums tai reiškė, jog reikėjo skubiai suderinti vertimus. Nors angliškai jis kalbėjo puikiai. Taigi, pirmąją dieną dalyviams akivaizdžiai buvo sunku klausytis, o mes nerimavome, kiek vertės jiems pavyks išsinešti iš tokių dvikalbių mokymų turinio. O juk vertė klausytojui visuomet yra pats svarbiausias dalykas. Visgi antrąją dieną, dalyvių paprašytas, pranešėjas sutiko toliau mokymus vesti anglų kalba. 


B. Shafer ir šiandien laikomas vienu geriausių finansų trenerių pasaulyje, jis dar vadinamas „finansų Mocartu“ ir net šių laikų „Pinigų valdovu“. Remdamasis asmenine patirtimi ir savo gyvenimo istorija (nuo pirmojo bankroto iki pirmojo milijono), B. Schaferis laikosi to paties principo ir savo milijoniniais tiražais spausdinamose knygose ir įvairioms auditorijoms visame pasaulyje skaitomuose pranešimuose: sėkmę lemia ne atsitiktinumai ir ne laimingi sutapimai, bet išmintingai pasirinkta pozicionavimo strategija.

Tiesa, toks aukštas kalibras reiškia ir didelę atsakomybę, itin griežtus (kaip ir pats B. Shafer) reikalavimus. Jis yra sutarties žmogus. Kontraktas jam tarsi nesulaužomas garbės žodis, kurio jis laikysis tvirtai ir atsakingai. Žinoma, yra ir tam tikrų niuansų, kuriuos būtina žinoti, prieš pasirašant sutartį su tokiu pasaulinio garso lektoriumi. Tad jeigu norėsi jį pasikviesti į savo renginį, būtinai kreipkis, mielai pakonsultuosiu ir plačiau viską papasakosiu.


SUSISIEKTI

© 2019 Darius Jonauskas