fbpx

Naujienlaiškio siuntimų ataskaitos pavyzdys

Jeigu svarstai, ar Tau (ir, žinoma, naujienlaiškio skaitytojams) gali būti naudinga ši paslauga, kviečiu drauge peržiūrėti vieną realų pavyzdį. Pažiūrėkime, ką siuntėme ir kokius rezultatus pasiekėme.

TURINYS IR TIKSLAS. 2019-ųjų vasaros pabaigoje į mane kreipėsi Sandrija, prašydama pasidalinti su turimais kontaktais asmenų, besidominčiu saviugda bei tobulėjimu, naudingu video turiniu apie dvi nesunkiai išbandomas ir praktiškai pritaikomas baimių suvaldymo technikas žmonėms, kuriems dėl jų kyla bėdų įgyvendinant savo tikslus. Taip pat Sandrija norėjo pranešti apie būsimą savo webinarą tikslų formavimo tema.

STRATEGIJA. Siuntėme du naujienlaiškius: vieną penktadienį, o kitą – pakartotinį – vėliau, webinaro dieną ir tik tiems, kurie neatidarė pirmojo laiško. Abu naujienlaiškius gavo 11 237 gavėjų. Tiesa, prieš siunčiant pirmąjį naujienlaiškį turimos duomenų bazės gavėjų skaičių dar sumažinau nuo prieš tai buvusių 13 000 iki minėto skaičiaus, nes dar kartą peržiūrėjus duomenų bazę pastebėjau, jog buvo likę neaktyvių adresatų, iš kurių jokios realios naudos neturėtume. O juk kokybė – svarbiausia.

Viską sutvarkius ir išsiuntus naujienlaiškius tik tikrai suinteresuotiems asmenims gavome išties neblogą atidarymų ir paspaudimų statistiką:

Iš viso unikalių žmonių perskaitė (atidarė) naujienlaiškius:

1)     Penktadienio naujienlaiškį: 5458 gavėjų;

2)     Pakartotinį naujienlaiškį: 1236 gavėjų.

Bendrai abu laiškus atidarė 6694 žmonių (59.5% nuo visos bazės!)

Iš viso unikalių paspaudimų į abi nuorodas Sandrijos svetainėje:

1)     Penktadienio naujienlaiškis: 698 paspaudimai (578 unikalių žmonių);

2)     Pakartotinis naujienlaiškis neatidariusiems pirmojo laiško: 158 paspaudimų (122 unikalių žmonių).

Viso: 856 paspaudimų (700 unikalių žmonių).

Matyti, jog rezultatai išties neblogi. Pridedu ir šiek tiek išsamesnę statistiką, kur gali pamatyti daugiau informacijos.

Jeigu Ir Tu turi naudingo turinio, kuriuo norėtum pasidalinti su mano turimais kontaktais, nedvejok ir parašyk, jog ir Tu norėtum išsiųsti savo naujienlaiškį!

SUSISIEKTI

© 2019 Darius Jonauskas