fbpx

VERSLO POPIETĖ

Verslo popietė su Nerijumi Žakšausku ir Aurelijumi Katkevičiumi.

Šis projektas kilo iš įvairų uždarų klubų verslo savininkams, tačiau, priešingai nei pastarieji, tai buvo daug atviresnis renginys, į kurį pasikvietėme Verslo žinių redaktorių Aurelijų, kad jis pakalbintų Nerijų – multimilijonierių, kuris yra pasiekęs išties įspūdingų rezultatų versle ir investavime. Apie patį Nerijų sužinojau iš savo draugo, į kurio verslą jis yra investavęs. Išgirdęs labai gerų atsiliepimų, panorau susitikti ir susipažinti. Susitikimo kantriai laukiau beveik 6 mėnesius.

Tą vasarą prieš renginį vykau pas Nerijų į svečius ir, jei atvirai, tai šiek tiek jaudinausi. Važiavau su tikslu pristatyti verslo idėją ir pasikonsultuoti dėl jos finansinio modelio bei dėl pačios idėjos įgyvendinimo galimybių. Nežinojau, kaip jis sureaguos į mano idėją. Nerimavau, jog gal ją net palaikys visai niekam tikusia. Tačiau su Nerijumi lengvai radome bendrą kalbą ir mano abejonės labai greitai išsisklaidė.

Nerijus parodė mano neįvertintas rizikas, gavau vertingų įžvalgų ir patarimų, į ką turiu labiau atkreipti savo dėmesį. Taip pat gavau „namų darbų“ ir kvietimą kreiptis pas jį vėliau. Džiaugiuosi, kad pavyko užmegzti naują ir gerą pažintį.

Susitikimui einant į pabaigą kalba pakrypo apie skirtumus tarp konsultantų ir mentorių. Sužinojau, kad jis labai palaiko mentorystę, o aš pasidalinau savo mintimis apie tai, kad Lietuvoje per mažai sėkmingų verslininkų dalinasi savo patirtimi.

Man pavyko įkalbinti Nerijų atvykti į vieną iš mano reguliariai organizuojamų (viešai nereklamuojamų) susitikimų su verslininkais, kuriame jis pasidalins savo patirtimi, įžvalgomis ir atsakys į dalyvių klausimus – taigi, būtent šiame renginyje.

Pamatyti susitikimo ištraukas nemokamai galima čia.

Keletas Nerijaus Zakšausko pasiekimų:

  • nuo 2007 iki 2012 m. Rusijoje jis vadovavo vienam iš pensijų fondų, kuriame buvo atsakingas už pardavimo agentų tinklo plėtrą. Jo dėka verslas stipriai išaugo ir buvo parduotas už 300 mln. JAV dolerių.
  • nuo 2012 iki 2016 m. jis užsiėmė investicijomis į akcijas JAV rinkoje. Vidutinė investicijų grąža 50 proc.
  • 2013 m. investavo į start-up’ą Ukrainoje ir padėjo jį išvystyti iki 100 darbuotojų. 2017 m. verslas buvo parduotas už 2,3 mln. JAV dolerių.
  • Šiuo metu Nerijus investuoja į įvairius verslus ir mentorystės dėka padeda tų verslų vadovams, įkūrėjams užauginti savo įmones.

Daugiau apie Nerijų gali sužinoti jo LinkedIn paskyroje.

Jeigu norėtum daugiau sužinoti apie klubą, parašyk man ir aš mielai suteiksiu Tau daugiau informacijos.

SUSISIEKTI

© 2019 Darius Jonauskas