fbpx

SĖKMĖS INSTINKTAS

 

Šis renginys 2009-aisiais buvo pirmoji “areninio” tipo renginio užuomazga, kurią iš tiesų sumanėme trise: A. Karalius, M. Šaikus ir aš. Netrukus jis tapo tuomet didžiausia motyvacijos konferencija Lietuvos istorijoje. Ją Utenos arenoje aplankė net 2400 žmonių. 
Čia dar norėtųsi paminėti, jog “Sėkmės instinktas” vyko ekonominės krizės laikotarpiu, kuomet tokius dalykus parduoti buvo išties sunku, pilnų salių užpildyti nepavykdavo net žymių atlikėjų koncertuose. Renginį rėmė Compensa Life Insurance, kas mums tuo metu taip pat buvo didžiulis laimėjimas. 
Būtent šio renginio metu kilo poreikis ir jau po poros mėnesių imiausi organizuoti 120 dienų trukusią mokymų programą „Atkaklumo galia“. Programa susilaukė didžiulės sėkmės, todėl 2010-2012 metais toliau organizavau atnaujintas tęstines mokymų programas –„Turtėjimo akademija“ su prof. Rimvydu Jasinavičiumi ir „Nuo amato prie verslo“ su Neriumi Jasinavičiumi. Jų metu sutikti Lietuvoje ir pasaulyje žinomi žmonės išreiškė savo pasitikėjimą manimi. Tai leido žengti į tarptautinę renginių organizavimo rinką.    

© 2019 Darius Jonauskas