fbpx

ROBIN SHARMA TURAS

 

2019-ųjų pabaigoje organizavome Robin Sharma turą į tris Baltijos šalis. Aš buvau atsakingas už jo pasirodymą Lietuvoje (Vilnius Business Forum) bei Latvijoje (Riga Business Forum), o mano kolega – Estijoje (Better You konferencija). Šiame ture taip pat dalyvavo ir pranešėjas Eric Edmeades. 

Iš šių renginių norisi paminėti dvi organizatoriams naudingomis galinčias būti įžvalgas. Pirma, kviečiant į savo renginį pasaulinio lygio žvaigždę ekonomiškai naudinga jungti kelias šalis ir organizuoti viešnagę ne vienoje, o keliose (paprastai – kaimyninėse) valstybėse. Tai efektyvu laiko prasme ir, žinoma, kaštų, kadangi tinkamai pasiruošus galima dalintis marketingo medžiaga, viešinimo kampanijos resursais ir kitomis pardavimų skatinimo veiksmų priemonėmis. Nustebtum, kiek galima sutaupyti.

Antra, iš pranešėjo galima tikėtis sudaryti geresnę sutartį tuomet, kai nori ir įspareigoji turo metu skirti dėmesio jo naujausių produktų reklamai. Šiuo atveju R. Sharmos turas buvo dalis jo knygos reklaminės kampanijos, todėl pats Robinas buvo suinteresuotas aplankyti net kelias valstybes ir dar plačiau paskleisti žinią, pristatyti knygą. Žinoma, organizatorius turi sąžiningai įspareigoti, jog prisidės prie knygos reklamavimo, įtrauks tai į marketinginę medžiagą, transliuos ekranuose renginio metu ir tt. Tikrai verta apmąstyti tokią stategiją. Ji naudinga abiems pusėms.

Kaip minėjau, į šį turą įtaukiau ir kitą lietuviams jau pažįstamą pranešėją ir verslininką Eric Edmeades. Taline dalyvių buvo prašoma užpildyti anketas, atsipinėsiančias jų nuomonę apie įvairius renginio aspektus. Joje Eric gavo tokius balus: pranešimo atlikimas 4.95; turinys 4.83. Maksimalus galimas įvertinimas buvo 5, o tai reiškia, jog daugelis dalyvių skyrė 5 balus! Šis pranešėjas visuomet ypač vertinamas klausytojų už pateikiamą tikrai vertingą turinį. Apie ankstesnes patirtis ir pamokas renginiuose su Eric daugiau sužinoti galima skiltyse Business Freedom Evening, Inception Marketing Intensive, Business Freedom Experience, Stage Effect ir kt.

Robin Sharma – visiems puikiai pažįstamo pasaulinio bestsellerioVienuolis, kuris pardavė Ferrarį” autorius (viso iki šiol parašęs net 15(!) tarptautinių bestsellerių), rašytojas bei pranešėjas saviugdos ir lyderystės temomis. Daugiau apie Robin Sharma jo tinklapyje

Jeigu turi minčių pasikviesti Robin Sharma ar Eric Edmeades į savo organizuojamą renginį, mano konsultacija Tau gali nepaprastai praversti. Būtinai susitikime!

SUSISIEKTI

© 2019 Darius Jonauskas