fbpx

ROBERT KIYOSAKI TURAS

 

2016-aisiais suderinau Roberto Kiyosaki turą, kurio metu vyko dideli renginiai – Forum One 2016 Ukrainoje ir Global Business Forum Kirgizijoje. Renginiuose sutikome ir kitų žinomų pranešėjų, tarp jų ir mano pirmąjį mentorių ir draugą Bodo Shafer. 

Pats lydėjau Robertą į Ukrainą. Jis skaitė pranešimus apie finansų valdymą, investavimą ir verslumą. Stebint nuoširdžiai visose veiklose dalyvaujantį R. Kiyosaki mums būnant Kijeve, negalėjau nepastebėti, jog organizatoriai skyrė per mažai dėmesio svečio dienotvarkės planavimui ir paprasčiausiems žmogiškiesiems faktoriams. Tąkart iškart po itin ilgos kelionės iš JAV, beveik nemiegojusiam ankstyvą rytą R. Kiyosaki teko keliauti į renginį, susitikti su gerbėjais, tuomet skaityti pranešimą, vėliau dalyvauti spaudos konferencijoje ir dar vakarienėje. Mano patarimas organizatoriams – visuomet svečią pasitikti iš vakaro, leisti jam pailsėti ir tik kitą dieną dalyvauti numatytose veiklose. Tai svarbu ir dėl renginio kokybės, ir dėl žmogiškumo.

Kalbant apie patį R. Kiyosaki reikia pasakyti, jog jis labai smagus žmogus, mėgsta juokauti, yra tiesmukas ir atviras, nevengia pasisakyti politinėmis ir ekonominėmis temomis. Beje, jo ekonominės prognozės neretai būna išties tikslios. Nepaprastai aštriomis įžvalgomis jis mėgsta pasidalinti per privačias vakarienes, į kurias gali patekti tik labai ribotas ratas žmonių; tačiau tai, ką gali išgirsti jose, tikrai įspūdinga; to nėra net jo knygose. 

Neabejotina, jog Robert Kiyosaki yra visame pasaulyje ypač gerai žinomas vardas, galintis pritraukti didžiules auditorijas ir padedantis parduoti įspūdingus bilietų kiekius.  

Robert Kiyosaki – verslininkas, investuotojas, lektorius ir rašytojas, itin pasaulyje žinomas dėl savo knygos “Turtingas tėtis, vargšas tėtis” (parduota daugiau kaip 27 mln. kopijų ). Sakoma, jog ši knyga pakeitė žmonių supratimą apie  pinigus.  Daugiau apie Robert Kiyosaki galima rasti jo interneto svetainėje: https://www.richdad.com/ 

Jeigu norėtum R. Kiyosaki ar B.Shafer pakviesti į savo renginį, drąsiai kreipkis į mane.

SUSISIEKTI

© 2019 Darius Jonauskas