fbpx

NO LIMITS

 

No Limits neabejotinai buvo pats sėkmingiausias renginys tiek pelningumo, tiek profesinio pasitenkinimo prasme – įgyvendinau svajonę Lietuvoje suorganizuoti renginį su 10 000 dalyvių. Nė kiek nepameluosiu sakydamas, jog tuo metu (kaip ir dabar) pagrindinė No Limits žvaigždė ir žymus motyvatorius Nikas Vijičičius buvo vienas paklausiausių pranešėjų pasaulyje. Jo komanda neslepia, jog per dieną gauna vidutiniškai po 50 kvietimų dalyvauti įvairiausiuose renginiuose skirtingose Žemės rutulio vietose, o tokiems kvietimams priimti šiandien eilėje laukti tenka apie trejus metus.

Luktelėti teko ir man, tačiau, užmezgus tinkamus ryšius ir netikėtai gavus asmenišką mano kaip itin patikimo organizatoriaus rekomendaciją, man užsidegė žalia šviesa ir prasidėjo vienas nuostabiausių nuotykių gyvenime – nuo nepaprastai didelės idėjos ir biudžeto suvaldymo, strategijų dėliojimo ir planų braižymo iki menkiausių smulkmenų.

Ko gero didžiausiu iššūkiu buvo tas pats didelis vardas, kilstelėjęs renginio kartelę į neregėtas aukštumas, kurių daugeliui organizatorių kitose šalyse taip ir nepavyko “peršokti”. Užsienio valstybėse renginiams, kuriose pasirodo Nikas, paprastai pasirenkama koncerto koncepcija ir strategija. Dėl to iš dalies sunku būna šimtu procentų patenkinti auditorijos lūkesčius. Lietuvoje nusprendėme rizikuoti ir elgtis kitaip – nusprendėme turėti motyvacijos konferenciją ir šitaip renginio dalyviams pasiūlyti dar daugiau vertės. Beveik visi pranešėjai buvo iš Lietuvos. Jiems tai buvo ne tik didžiulis iššūkis, bet ir savotiška privilegija – stovėti toje pačioje scenoje kaip vienas geidžiamiausių pasaulyje pranešėjų ir kalbėti daugiatūkstantinei miniai. Ne vienam pranešėjui iš Lietuvos No Limits konferencija padėjo rasti savo auditorijas.

Žinoma, organizuojant tokio masto renginį, viskas nebuvo paprasta. Bet buvo labai įdomu. Reikėjo suderinti begalę dalykų su pačia Žalgirio arena, gauti krūvą leidimų, rūpintis viskuo nuo garso iki įvairiausių techninių sprendimų ir pačių pranešėjų reikalavimų bei subtilybių. Tuo tarpu kur kas lengvesnė ir malonesnė dalis – milžininška viešinimo kampanija ir išieškota, gerai apgalvota strategija. Tada nebuvo taip, kad visi Lietuvoje gerai žinojo, kas toks yra Nikas. Bet įvairiausi metodai – nuo tradicinių, tokių kaip televizija, naujienų portalai, iki bendrų projektų su Švietimo ir mokslo ministerija, skaitmeninių kampanijų ir affiliate partnerysčių, gausybės nuoširdžiai susidomėjusių rėmėjų, partnerių ir savanorių – viskas prisidėjo prie sėkmingo bilietų pardavimo iki renginio likus dar keliems mėnesiams.

Kai susitikome su Niku, iškart supratau, kodėl jis yra toks populiarus ir geidžiamas pranešėjas. Tai nepaprastai šiltas, atviras ir paprastas žmogus.

Vargu, ar yra kokie nors žodžiai, kuriais galima būtų apibūdinti šiame renginyje tvyrojusią atmosferą ir emocijas po renginio. Gavau nesuskaičiuojamą daugybę asmeninių laiškų iš žmonių su padėkomis. Tai buvo nenusakoma. Efektas buvo milžiniškas ir aiškiai juntamas, rezultatai – tikri ir viršijantys visus įsivaizduotus lūkesčius.

Iki šiol su Niku turime artimą ryšį. 2020-2021 planuojamas jo kaip pagrindinio pranešėjo turas. Jeigu Tave domina galimybė pasikviesti N. Vijičičių į savo renginį, nedvejok ir susisiek su manim – mielai Tau padėsiu!

Daugiau apie Nick Vujicic gali rasti jo interneto svetainėje: www.nickvujicic.com

Jeigu planuoji panašaus masto renginį, irgi neabejotinai galiu pasidalinti savo patirtimi ir įžvalgomis, kurios tikrai padės pasiekti tikslą. Susitikime puodeliui arbatos!

SUSISIEKTI

© 2019 Darius Jonauskas