fbpx

NATIONAL ACHIEVERS CONGRESS

 

National Achievers Congress vyko dvejus metus iš eilės – 2011-aisiais ir 2012-aisiais. Šiuose renginiuose buvo galima išgirsti ir pamatyti tokius pasaulyje puikiai žinomus speakerius kaip Sir Richard Branson, Anthony Robins bei Donald Trump. Pastarasis tuomet dar tikriausiai nė neturėjo planų tapti JAV prezidentu, bet jau tada buvo stambus verslininkas, kurio, kaip ir kitų pranešėjų, sėkmės istoriją ir patarimus išgirsti norėjo tūkstančiai. 

Kadangi Lietuvoje tokio aukšto lygio pranešėjų tuomet dar pasitaikydavo gana retai, niekas iš minėtų asmenų mūsų šalyje taip pat dar nebuvo nė sykio lankęsi, surinkau nemažą būrį norinčių dalyvauti šiame kongrese – viso 2011 metais vykau su kiek daugiau nei 200, o 2012-aisiais su daugiau nei 100 dalyvių iš Lietuvos. R. Bransonas pasirodė renginyje 2011 metais, D. Trumpas – 2012-aisias, o Tony Robins – abu metus iš eilės. Jau po pirmojo kongreso organizatoriams pasidarė visiškai aišku, kad net esant tokiems dideliems vardams, poreikį vis tiek visuomet diktuoja žmonės. 

Žinoma, Tau tikriausiai smalsu, kaip sekėsi D. Trumpui? Gal dabar tai atrodo ir keista, bet žmonėms jo pranešimas išties patiko. Beje, kaip tik po šių kongresų man ir kilo idėja atsivežti Serą Bransoną ir D. Trumpą į Lietuvą. Susitikus pasikalbėti apie perspektyvas bei lūkesčius norint parsivežti D. Trumpą ir gavau nuo jo knygą su asmenine dedikacija. Deja, tuomet D. Trumpo vizito Lietuvoje tuomet suderinti taip ir nepavyko. O štai Sir Richard Branson į Lietuvą skaityti pranešimo atvyko jau 2013 metų birželį, kur jis dalyvavo Forum One Kaunas renginyje. 

Kaip įprastai, renginių viešinimui buvo pasitelktos įvairios priemonės, tarp kurių ne tik R. Branson video su lietuviškais krepšinio marškinėliais (kaip tik tuo metu Lietuvai labai gerai sekėsi skinti prizines vietas čempionatuose, regis, visi aplink sirgo krepšinio liga) bet ir tokie netradiciniai, bet sykiu, sakyčiau, pavyzdiniai verslų bendradarbiavimo modeliai, kuomet visiems dalyviams buvo pristatyti ypatingi kvietimai į kongresą per Ups siuntų įmonę. Žinoma, šalia to sekė ir kiti apgavoti veiksmai ir strategijos renginio viešinimui. Jeigu Tau įdomu sužinoti daugiau ar nori pasisemti idėjų, o gal net pasikviesti Sir Richard Branson į savo renginį, drąsiai susisiek, mielai padėsiu!

SUSISIEKTI

 

© 2019 Darius Jonauskas