fbpx

MINDVALLEY

 

Šio renginio ir mano vizito jame tikslas buvo papasakoti Lietuvos auditorijai apie Mindvalley platformos idėją. Jos įkūrėjas Vishen Lakhiani pasidalino savo sėkmės istorija.

Man ypač patiko Vishen idėja – jis nuoširdžiai tiki, mokymosi visą gyvenimą (life-long learning) svarba. Kaip tik todėl įkūrė Mindvalley University – kartą per metus iki trijų savaičių vysktantį renginį su geriausiais pranešėjais iš viso pasaulio, pačiomis įvairiausiomis temomis. Daugiau apie Mindvalley platformą rasi čia: www.mindvalley.com .

Jeigu norėtum įsigyti metinę narystę su nuolaida ir išklausyti visas paskaitas spausk šią nuorodą: MINDVALLEY METINĖ NARYSTĖ SU NUOLAIDA.

Na, o jeigu Tau patiko kažkurie konkretūs kursai iš Mindvalley platformos, drąsiai susisiek su manim, pasistengsiu Tau juos gauti su nuolaida.

Jeigu nesi tikras, ar tai Tau, arba nežinai, kur pradėti, rekomenduoju perskaityti bestseleriu tapusią Vishen Lakhiani knygą “The Code of the Extraordinary Mind: 10 Unconventional Laws to Redefine Your Life and Succeed On Your Own Terms“. Ją gali įsigyti čia: V. LAKHIANI KNYGA

Jeigu jau girdėjai apie Vishen ir norėtum pakviesti jį į savo renginį, taip pat nesidrovėk kreiptis, būtinai padėsiu.

SUSISIEKTI

© 2019 Darius Jonauskas