fbpx

KIM KIYOSAKI TURAS

 

Kai organizavau Robert Kiyosaki turą į tris valstybes, šis puikiai pavyko. Tąkart pats Robertas mane paragino pasikviesti ir kažką panašaus sukurpti žmonai Kim, kuri anot jo, “yra pati protingiausia”. Kim turas buvo derinamas dvejus metus, o jo organizavimas Rytų Europoje buvo patikėtas būtent man.

Turo metu Kim ir jos Rich Woman komanda aplankė ir dalyvavo išskirtinai tik moterims skirtuose renginiuose apie asmeninius finansus, verslą ir nekilnojamą turtą – Rich Woman Conference Rusijoje ir Ukrainoje. 

Šio renginio viešinimui organizavome ypatingą komunikacijos kampaniją. Vienas įspūdingesnių jos momentų – Kim ir Roberto ofise suderintas išskirtinis interviu. Tai nebuvo šiaip teaser’is ar keli sakiniai apie tai, jog Kim dalyvaus dideliuose renginiuose; tai buvo jų dviejų – kaip verslininkų, profesionalų ir kaip poros interviu, kur jie buvo kalbinami drauge ir atskirai, iš anksto suderintais klausimais. Tai leido žiūrovams viena koja pamatyti visą judviejų imperiją iš arti ir geriau juos pažinti kaip asmenybes – paruošėme išties unikalaus turinio. Šis interviu susilaukė didžiulės sėkmės ir buvo vienas iš būdų, kuriuos panaudojome turo viešinimui.

Renginys abiejose šalyse moterims nepaprastai patiko, visos ne tik pasisėmė žinių, bet ir buvo įkvėptos, tai tikrai buvo galima pajusti tvyrančioje atmosferoje. Man ypač smagu buvo po renginio gauti laiškų su padėkomis.

Kai su Kim ir Rich Woman Team viešėjome Kijeve, kaip tik vyko kartvelų dienos. Pasisiūliau moteris palydėti į miestą. Joms tai buvo ne tik darbinis vizitas, bet ir laikas kartu, savotiškos atostogos – didelius verslus valdančios moterys stengiasi prasmingai išnaudoti laisvą laiką, kurio, ko gero, nebūna itin daug. Nepaisant didžiulių darbų, kurios dirba, tos moterys – visiškai paprastos ir nuoširdžios – visi susėdome ant šaligatvio krašto ir ragavome gatvėje ruošiamus tradicinius kartvelų valgius. Vėliau apžiūrėjome miestą, aplankėme Maidaną. Vakare vykome į operą. Joje pastebėjome dalyvaujant ir buvusį Ukrainos prezidentą V. Janukovičių.

Daugiau apie Kim Kiyosaki, Rich Woman ir Rich Dad judėjimą: www.richdad.com

Jeigu norėtum paskviesti Kim Kiyosaki ar Robert Kiyosaki į savo renginį, susisiek su manimi. Mielai padėsiu ne tik tai padaryti, bet ir, jeigu reikės, patarsiu organizavimo klausimais.

SUSISIEKTI

© 2019 Darius Jonauskas