fbpx

FORUM ONE VILNIUS

 

Forum One renginiai viso buvo net trys – 2013-aisiais Kaune, 2014-aisiais Vilniuje ir, pardavus renginio licenziją, 2015-aisiais Ukrainoje.

Būtent šį Vilniuje vykusį Forum One labiausiai iš kitų mano organizuotų renginių išskiria viena didžiausių man žinomų rėmimo kampanijų šalyje. Mus rėmė DNB bankas (dabar – Luminor), su kurio komandai, beje, bendradarbiavimo idėją pardavėme likus vos keliems mėnesiams iki renginio. Jam artėjant bankas net organizavo konkursus, siekiant pritraukti kuo daugiau žmonių į renginį (!). Dar daugiau, mūsų renginio reklamas net rodė per krepšinio čempionatą, kuris vyko gerokai prieš artėjantį renginį. Taip pat bendradarbiavome su Krasta Auto – jų BMW markės automobiliai puošė erdves. Tai išties buvo grandiozinė rėmimo kampanija.

Jeigu Tu nori organizuoti renginį (ypač – didesnės apimties) ir tikiesi pritraukti rėmėjų, būtinai ateik į konsultaciją su manimi, nes yra dalykų, kuriuos privalai sužinoti; pavyzdžiui, kaip pateikti potencialiems partneriams Tau naudingiausią pasiūlymą. Pažadu, ne tik pritrauksi norimus rėmėjus, bet ir sutaupysi nemažai pinigų.


SUSISIEKTI

© 2019 Darius Jonauskas