VŠĮ PRO Aljansas

Tai organizacija, kuri vienija profesionalius Pranešėjus ir Renginių Organizatorius iš Lietuvos bei atstovauja ir gina jų interesus. Pagrindinis viešosios įstaigos tikslas – sukurti bendruomenę tam, kad dirbdami kartu galėtume:

 

 1. įgyvendinti iniciatyvas, kurios sukuria naujas galimybes bendruomenės nariams;
 2. inicijuoti reikalingus pokyčius, kurie narių veiklą palengvina ir padaro ją efektyvesne;
 3. skatinti renginių rinkos augimą ir bendruomenės narių konkurencingumą.

Kokias naudas gauna “PRO aljansas” nariai?

 

 1. FINANSINIŲ IR LAIKO RESURSŲ TAUPYMAS:
  • Geresnės sąlygos salių nuomai, maitinimui ir kt. paslaugoms

   Atstovaudami keliasdešimt organizatorių ir pranešėjų savo nariams užtikrinsime geriausias sąlygas ir kainas ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje.

  • Spartesnis salių užsakymas ir laiko taupymas

   Pranešę mums apie savo poreikį per 24 val. (darbo dienomis) gausite jums labiausiai tinkančius pasiūlymus. Nuo šiol jums nebereikės gaišti laiko užsakant sales, susirašinėjant, derinant ir derantis dėl sąlygų.

  • Darbuotojų nuoma ir laikinas įdarbinimas

   Bendradarbiaudami su atrinktais bei patikimais laisvai samdomais specialistais
   ir partneriais, teikiančiais darbuotojų nuomos paslaugas, PRO aljanso nariams pasiūlysime ypač patogų žmogiškųjų išteklių valdymo būdą. Tai suteiks jums naujas galimybes valdyti savo komandą lanksčiai ir pagal jūsų konkrečius bei besikeičiančius poreikius.
 1. RIZIKOS MAŽINIMAS IR PATIKIMUMO DIDINIMAS:

 

  • Sumanesnis renginio datos planavimas

   Prieiga prie vidinio kalendoriaus, kuriame iš anksto bus skelbiami numatomi ir jau patvirtinti bendruomenės narių ir kitų organizatorių renginiai. Tai suteiks galimybę matyti kolegų planuojamus renginius ir padės geriau įsivertinti riziką.

  • Nepatikimų klientų ir tiekėjų sąrašas

           Galimybė pasinaudoti papildoma motyvacine priemone, kuri skirta nemokiems klientams ir nepatikimiems tiekėjams įspėti. Visi nariai turės prieigą prie vidinio dokumento, kuriame bus skelbiami nemokūs klientai bei tiekėjai, kurie nesilaiko susitarimų arba teikia nekokybiškas paslaugas.

  • Galimybė naudoti PRO aljanso logotipą

   Nariai, kurie atitiks VšĮ „PRO aljansas“ nustatytus profesionalumo standartus, galės savo svetainėje ir renginių marketinge naudoti logotipą “PRO aljanso narys” su aktyvia nuoroda į atskirą profilio puslapį mūsų svetainėje. Tai jums suteiks daugiau patikimumo, o jūsų naujiems pirkėjams saugumo.

   III.          NAUJOS GALIMYBĖS IR PROFESINIS TOBULĖJIMAS

  • Nariai turi prioritetą tapti subrangovais mūsų projektuose

   Nuo 2020 m. pr. sieksime įgyvendinti ES, bendrus ir visuomenei naudingus projektus su nevyriausybinėmis ir valstybinėmis organizacijomis bei institucijomis. Juose dalyvauti bei teikti savo paslaugas pirmiausia bus kviečiami bendruomenės nariai.

  • Spec. sąlygos dalyvauti bendruomenės narių renginiuose ir affiliate partnerystės

   Suteikę išskirtines sąlygas dalyvauti savo renginiuose kitiems bendruomenės nariams, patys galėsite pasinaudoti kitų narių specialiais pasiūlymais. Taip pat sieksime nariams padėti geriau išnaudoti affiliate partnerystes.

  • Bus organizuojami tik nariams skirti tiksliniai mokymai

   Rėmėjų pritraukimas ir derybos; renginių marketingas ir bilietų pardavimų skatinimo būdai, veikiantys šiuo metu; case studies su realiais pavyzdžiais iš bendruomenės narių; renginio biudžeto planavimas ir kt. aktualios temos.

Kaip prisijungti prie PRO aljanso bendruomenės?

 

  1. Sumokėti registracijos mokestį

  2. Pasirašyti atstovavimo sutartį ir atsiųsti ją mums

   Tai įsipareigojimas sales užsakyti per VšĮ “PRO aljansas” ir pasidalinti informacija apie gaunamas kainas iš savo tiekėjų. Mes patikrinsime ir jums pateiksime atsakymą, ar nepermokate už nuomą ir kt. paslaugas bei pradėsime jums ieškoti geresnių sąlygų nemažinant kokybės.

 • Sumokėti metinį narystės mokestį

           Mokestis pirmus metus mokamas už metus į priekį ir priklauso nuo jūsų renginių bendro dalyvių skaičiaus per paskutinius 12 mėn:

 • 250 eurų – iki 500 dalyvių
 • 300 eurų – nuo 501 iki 1000 dalyvių;
 • 400 eurų – nuo 1001 iki 2500 dalyvių;
 • 550 eurų – nuo 2501 ir 4500 dalyvių;
 • 800 eurų – 4501 ir daugiau dalyvių.

Papildomos vertės ir išankstinis pasiūlymas naujiems nariams:

 1. 100 eurų nuolaida registracijos mokesčiui ir 50 eurų nuolaida metiniam mokesčiui;
 2. 300 eurų vertės Dariaus Jonausko iki 2 val. konsultacija arba grįžtamojo ryšio suteikimas bei atsiliepimas apie jūsų organizuotą renginį;
 3. 200 eurų nuolaida naujienlaiškio išsiuntimui Dariaus Jonausko organizuotų renginių dalyviams ir prenumeratoriams (~10 tūkst aktyvių gavėjų). Pastaba: būtina datą rezervuoti iš anksto ir sumokėti 100 eurų siuntimo mokestį (ne nariams 300 eurų). Siunčiami laiškai, kurie suteikia vertę gavėjui. Laiškai su tiesiogine žinute “pirk” nesiunčiami.

IŠANKSTINIS PASIŪLYMAS GALIOJA IKI RUGSĖJO MĖN. 30 D.

Mūsų įsipareigojimas jums:

Pasirašydami sutartį mes įsipareigosime fiksuoti faktiškai sutaupytą jūsų laiką. T.y. laiką, kurį mūsų darbuotojai skirs užsakydami jums reikiamas sales ir derindami spec. sąlygas. Laiką, kurį jūs ir jūsų komanda galės skirti didesnę pridėtinę vertę kuriančiai veiklai.

 

Taip pat skaičiuosime jums sutaupytas išlaidas (plačiau apie tai sužinosite sutartyje) ir individualiai kiekvienam nariui metinėje ataskaitoje pateiksime faktinius skaičius.

 

Sieksime suteikti jums tiek vertės ir naudos, kad po pirmųjų metų (ir vėliau) narystės pratęsimas ir dalyvavimas bendruomenės veikloje jums būtų savaime suprantamas dalykas.

Dviguba pinigų grąžinimo garantija:

 1. Jei per pirmus 6 mėn. neįsitikinsite narystės bendruomenėje nauda, galėsite užpildyti prašymą ir mes per 15 d.d. grąžinsime jums registracijos ir metinės narystės mokesčius.

 2. Jei po narystės pirmųjų 12 mėn. nauda, kurią gausite per finansinių ir laiko resursų sutaupymą (faktiniai skaičiai pateikiami individualioje ataskaitoje), bus mažesnė už metinį narystės mokestį, tai susidariusį skirtumą minusuosime nuo kitų metų mokesčio.


Registracijos mokestį galite pervesti bankiniu pavedimu:

Įmonės pavadinimas: VšĮ “PRO aljansas”

Įmonės kodas: 303267730

Sąskaitos nr.: LT037300010157463982

Mokėjimo paskirtis: bendruomenės nario registracijos mokestis

Suma: 100 eurų, kai apmokama nesibaigus išankstinio pasiūlymo terminui. Kitu atveju 200 eurų.

© 2019 Darius Jonauskas